Japonská manikúra

Japonská manikúra nie je iba vizuálne príťažlivá, ale je aj regeneračnou kúrou pre nechty, ktorým poskytuje množstvo vitamínov a minerálov. Na povrchu nechtu tvorí vrstvu, ktorá tieto látky udržiava v jeho vnútri a navonok pôsobí ako ochranný štít a bráni mechanickému poškodeniu.

Japonská manikúra je pre ľudí, ktorí majú jemné, krehké, lámavé a štiepajúce sa nechty, ktoré potrebujú posilniť a zregenerovať. Taktiež pre ľudí so zdravými nechtami, ktorí chcú  lesk a dokonalú manikúru bez každodennej starostlivosti. Najlepšia vec je, že na Japonskú manikúru nepotrebujete žiaden lak a odlakovač, ktorý by oslaboval nechty. Iba výživné pasty, prášky, leštičku a trocha času.

 

 Trvanie procedúri: 30 minút

Japonská manikúra u vás doma: Táto služba závisí od miesta, kde bývate. Poskytujem vždy po dohode.

Po bežnej manikúre, ktorou vám ošetrím nechtovú kožičku a vytvarujem nechty, nasleduje samotná japonská manikúra. Najskôr jemne vyhladím povrch nechtu. Ak máte jemné nechty, tak túto časť preskočím. Po vyhladení nechtu povrch odmastím. Používam na to špeciálne prípravky alebo napr. pleťovú vodu. Následne na rad prichádza prvá vrstva vitamínov, ktorá slúži najmä na vyživovanie. Po nanesení pasty, prichádza na rad druhá, krajšia časť japonskej manikúry. Na necht nanesiem prášok, ktorý  obsahuje parafíny, včelí vosk, glyceríny, pantheol, lanilín, kremík, zinok a vitamíny A, H, E s provitamínom B5, vďaka ktorým nechty zregenerujú a zredukuje sa ich štiepenie a lámanie. Nechty sú potom krásne lesklé a vyživené.

Japonská manikúra sa využíva preventívne aj pokiaľ máte nechty v poriadku a to približne raz do mesiaca. Pre zničené nechty, ktoré potrebujú regeneráciu sa japonská manikúra opakuje každé 2-3 týždne prvé 3 mesiace.

Japonská manikúra odrastá spolu s nechtami a po čase budete vidieť rozdiel. Pre naozaj kvalitný efekt pevných nechtov je potrebné ju opakovať minimálne trikrát za sebou, približne raz za mesiac. Ak si poviete, že čím častejšie ju budete aplikovať, tým lepšie, tak sa mýlite a určite to neodporúčam.

Po tejto manikúre sú nechty krásne lesklé a netreba ich vôbec lakovať.

Pasta sa skladá:

 z prírodnej horniny zvanej bentonit, ktorá obsahuje látky lipidového typu a zlúčeniny kremíka, ktoré sú dôležité pre metabolizmus koreňa nechtu.

Prášok obsahuje:

parafíny a včelí vosk, ktoré nechty chránia. Zároveň sú v ňom aj glycerín, pantheol a lanolín, kremík a zinok a vitamíny, ktoré nechty regenerujú – vitamín A, E, H a provitamín B5. Vďaka týmto látkam sa vašim nechtom zvyšuje elasticita a dodáva lesk.

Japonská manikúra: 15€

OTVÁRACIE HODINY

Pondelok až Piatok: od 09.00 do 17:00

Sobota a Nedeľa: Iba na objednávky

Vždy je potrebné si vopred rezervovať termín. Pre vyťaženosť pracujem výhradne na objednávky.